Založ si blog

Otestovali sme Patrona: Je jednoduchý, bezpečný a šetrí peniaze

Ak si chcete zjednodušiť finančný život, možno ste sa stretli s aplikáciou Patron GO, ktorá mení spôsob, ako efektívne spravovať rodinné a osobné financie. Aké je to však skutočne používať ju? Testovali sme aplikáciu Patron a zamerali sme sa na jej používateľskú prívetivosť, spoľahlivé bezpečnostné opatrenia a – čo je zaujímavé – aj jej jedinečné možnosti na zarábanie.


Po prvom otvorení aplikácie Patron nás zaujalo jej elegantné a intuitívne rozhranie. Aplikácia bola veľmi jednoduchá na navigáciu, a to aj pre začínajúceho používateľa appiek. Všetky hlavné funkcie boli jasne označené a jednoducho sa dali nájsť, od prehľadu účtov až po odporúčania týkajúce sa sporenia. 

Práve vďaka intuitívnemu dizajnu aplikácie Patron GO je správa financií nielen jednoduchá, ale skutočne príjemná.

Dôležitým aspektom každej finančnej aplikácie je, samozrejme, bezpečnosť. Tu Patron zažiaril na plnej čiare – využitím prísnych štandardov stanovených smernicou PSD2 (revidovaná smernica o platobných službách). 

PSD2 ako celoeurópske nariadenie zaručuje vysokú bezpečnosť digitálnych platieb, čo znamená, že vaše finančné údaje sú s Patronom v bezpečných rukách.

Patron GO však nie je len o správe peňazí, ale aj o ich zarábaní. Aplikácia ponúka rôzne možnosti zárobku vrátane systému „Pozvi priateľov a získaj odmeny”. Túto funkciu sme vyskúšali a zistili sme, že je prekvapivo výnosná. 

Jednoducho tým, že sme aplikáciu doporučili priateľom, získali sme 40 eur. Ďalšie možnosti zárobku sú rozmiestnené po celej aplikácii.

Počas nášho testovania algoritmus aplikácie Patron neustále pracoval v zákulisí, analyzoval naše transakcie a ponúkal návrhy na lacnejšie a kvalitné finančné produkty. Boli sme ohromení tým, aké personalizované boli tieto návrhy, čo odzrkadľuje silu pokročilej analytiky aplikácie.

V stručnosti – Patron GO nám otvoril oči. Jeho používateľsky prívetivé rozhranie, vysoké bezpečnostné štandardy a možnosti zárobku vyniknú v preplnenom svete finančných aplikácií. 

Ak hľadáte aplikáciu, ktorá dokáže viac než len spravovať vaše financie, Patron môže byť práve tou zmenou, ktorú potrebujete.

Od chaosu k prehľadnosti: Šikovná aplikácia zvýhodní vaše osobné financie

04.09.2023

Správa osobných financií môže niekedy pripomínať hlavolam. S viacerými bankovými účtami, kreditnými kartami, pôžičkami a poistnými zmluvami sa vaše financie ľahko stanú chaotickými a ťažko zvládnuteľnými. Čo keby však existoval spôsob, ako tento chaos skrotiť? A ešte lepšie – čo keby vám pomohol nájsť lacnejšie, ale rovnako kvalitné finančné produkty? [...]

Dostali ste sa do finančných problémov? Tu je niekoľko rád, čo určite nerobiť

09.07.2023

Tú situáciu sme zažili už mnohí. Slabšie finančné obdobia spôsobili, že blížiace sa termíny splátok úverov a hypoték vyvolali nepríjemný stres a skratkovité konanie. Potom sa stane, že človek reaguje neprimerane a napríklad si zoberie nevýhodné pôžičky, len aby problém veľmi rýchlo vyriešil. Ibaže tým si „zavaril“ na ďalší problém. Zhrnuli sme preto [...]

Kaczynski

Kaczyński vytiahol do boja o voliča benzín a naftu: Orlen ceny znížil už 15-krát

02.10.2023 20:43

Vlnu posmechu vyvolal námestník ministra športu a poslanec za PiS Jacek Osuch, ktorý zobral čerpaciu stanicu útokom.

polícia banská Bystrica, hromadná bitka, Rimavská Sobota

Dráma na západe: Muž zastrelil exmanželku, je na úteku

02.10.2023 20:21

Nevládne telo 40-ročnej ženy našiel jej syn.

parlament, Fico, hlasovanie,

Pôjde Pellegrini so Smerom alebo s PS? Pritiahne Fico KDH? Podľa politologičky je reálna len jedna možnosť

02.10.2023 20:10

Politológ Jozef Lenč zasa na rozdiel od Dariny Malovej vidí pravdepodobnosť aj iných alternatív.

zochova

Čaputová rok po Zochovej: Alkohol pri jazde nemá miesto, z auta sa stáva zbraň

02.10.2023 19:17

Zomreli zbytočne, v dôsledku neodpustiteľnej nezodpovednosti jedného človeka, skonštatovala prezidentka.

patrongo

Patron GO je unikátna aplikácia, ktorá sa vám stará o osobné financie. Patron vám kryje chrbát. Keď zistí, že niekde môžete platiť menej, zariadi to za vás! Patron špecialisti sa radi pohádajú v banke, alebo kľudne i s operátorom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 3
Celková čítanosť: 2210x
Priemerná čítanosť článkov: 737x

Autor blogu

Kategórie