Založ si blog

Ako si upratať osobné financie: Patron GO získal za svoje nápady prestížnu cenu

Patron GO je startup roka 2023. Toto ocenenie získal v prestížnej súťaži CESAwards vďaka tomu, že hľadá cesty, ako pomôcť ľuďom upratať si osobné financie. Jednoducho, cez appku.

Patron GO je startup roka.

„Kvalifikovali sme sa aj na Global Startup Awards v Istanbule. Kto vie, ako to dopadne. Držte nám palce!,“ tešil sa po odovzdávaní ceny Lukáš Vršecký, ktorý spoločne s Jiřím Patákom startup Patron GO založil.

Ak neviete, o čom je ocenenie CESAwards, priblížme ho krátkym sumárom: je to ocenenie startupov známe svojimi prísnymi výberovými kritériami a vyzdvihuje najinovatívnejšie a najvplyvnejšie startupy v 18 krajinách strednej a východnej Európy.

„Čo pre nás znamená výhra? Tak predovšetkým, že sme inovatívny startup, ktorý rúca trhové konvencie a otvára nové možnosti, máme preukázateľný pozitívny ekonomický a sociologický vplyv na spoločnosť, máme plány, ciele a víziu, ktorá nás smeruje k rozvoju Patrona a jeho neustálemu vylepšovaniu. Za Patronom totiž stojí tím profíkov s rokmi skúseností vo svojich odboroch,“ opisuje pocity z výhry Lukáš Vršecký.

Patron šetrí používateľom nielen peniaze a čas, ale hlavne nervy.

Mimochodom, už ste túto užitočnú appku skúsili? Je zadarmo a je k dispozícii na stiahnutie v mobiloch aj v Apple Store, aj v Google Play.

Patron GO identifikuje predražené platby a optimalizuje finančné operácie používateľov. Rýchlo a bez nutnosti venovať jej veľa času.

Appka si pozrie pohyby na účtoch v banke, zanalyzuje, či na trhu nie sú lacnejšie produkty a ak áno, užívateľa upozorní na to, že platí priveľa. Napríklad za hypotéky, spotrebný úver, poistenie, mobil… Doposiaľ ju vyskúšalo už 200 tisíc používateľov na Slovensku aj v Čechách.

Aplikácia PatronGO hľadá predražené platby. Stiahnuť sa dá bezplatne.

Vyhlásenie víťazov v súťaži CESAwards 2023 sa konalo v Bratislave a ako najväčšie startupové ocenenie v tomto regióne, zohráva dôležitú úlohu pri identifikácii a podpore startupov, ktoré majú potenciál na výrazný vplyv a rast.

V tomto kontexte preto ocenenie spoločnosti Patron GO nie je len uznaním, ale aj potvrdením funkčnosti jej riešenia a významu pre celý finančný trh.

Patron totiž šetrí používateľom nielen čas, ale hlavne nervy. Nikam netreba chodiť, nikomu volať alebo vypĺňať otravné formuláre. Stačí si stiahnuť do mobilu aplikáciu, ktorá kompletne skontroluje a uzdraví osobné financie.

Používate oceňovanú šetriacu appku Patron GO? Teraz vám zaplatí, ak pozvete do nej aj kamaráta

07.05.2024

Predstavte si, že by ste za každého prizvaného kamaráta do svojej obľúbenej kaviarne dostali kávu zadarmo. A teraz si predstavte, že namiesto kávy ide o 10 eur do digitálnej peňaženky. Takto to funguje s aplikáciou Patron GO. Priateľstvo sa síce kúpiť nedá, ale k peniazom vám vie pomôcť. Vďaka appke Patron GO môžete svojmu bankovému účtu uľaviť od výdavkov a ešte [...]

Finančná revolúcia s aplikáciou Patron GO: Jiří Paták vysvetlil, ako sa mení prístup k osobným financiám

21.12.2023

Na nedávnej finančnej konferencii v Bratislave sa výrazne zapísal do povedomia Jiří Paták, spoluzakladateľ aplikácie Patron GO. Táto inovatívna finančná aplikácia sa dostala do centra pozornosti vďaka schopnosti analyzovať bankové transakcie užívateľov a odhaľovať potenciálne nevýhodné platby. V dobe neustálych ekonomických výziev a problémov, je aplikácia Patron GO [...]

Ako zistiť, či je appka na správu financií bezpečná?

16.11.2023

Aké slovo najlepšie charakterizuje digitálne prostredie? Pohodlie. Práve preto trávime online toľko času, pretože všetko je rýchle, po ruke, prehľadné… Tomuto trendu sa prispôsobuje aj správa osobných financií, pribúdajú však nielen špičkové appky, ale množia sa aj útoky podvodníkov. Ako teda zistiť, či je finančná appka bezpečná? Pozrime sa na to cez príklad [...]

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínska prezidentka vetovala sporný zákon o zahraničnom vplyve

18.05.2024 17:08

Vládna strana Gruzínsky sen má však v parlamente dosť poslancov, aby veto hlavy štátu prehlasovala.

handlová, fico, atentát

NAKA obvinila osobu, ktorá sa mala vyhrážať ministrovi a poslancom cez sociálnu sieť

18.05.2024 15:10

Prokurátor sa stotožnil s podnetom polície na vzatie obvineného do väzby, rozhodne o nej súd.

PatronGo

Patron GO je unikátna aplikácia, ktorá sa vám stará o osobné financie. Patron vám kryje chrbát. Keď zistí, že niekde môžete platiť menej, zariadi to za vás! Patron špecialisti sa radi pohádajú v banke, alebo kľudne i s operátorom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 7
Celková čítanosť: 9203x
Priemerná čítanosť článkov: 1315x

Autor blogu

Kategórie