Založ si blog

Používate oceňovanú šetriacu appku Patron GO? Teraz vám zaplatí, ak pozvete do nej aj kamaráta

Predstavte si, že by ste za každého prizvaného kamaráta do svojej obľúbenej kaviarne dostali kávu zadarmo. A teraz si predstavte, že namiesto kávy ide o 10 eur do digitálnej peňaženky. Takto to funguje s aplikáciou Patron GO.


Priateľstvo sa síce kúpiť nedá, ale k peniazom vám vie pomôcť. Vďaka appke Patron GO môžete svojmu bankovému účtu uľaviť od výdavkov a ešte si aj privyrobiť – ak svojich priateľov presvedčíte, aby sa pridali.

Je to tak jednoduché, že ani nemusíte vyplniť žiadne komplikované formuláre alebo absolvovať náročný iniciačný rituál. Stačí, keď vo svojom digitálnom svete zmienite slovko-dve o aplikácii, ktorá šetrí nielen peniaze, ale aj čas a nervy. A za túto malú službu svetu (a svojmu kamarátovi, samozrejme) vám Patron GO pošle desať eur, ktoré môžete minúť na čokoľvek.

Čo je to ten ten Patron GO?

Že ešte nepoznáte aplikáciu Patron? Aplikáciu, ktorá nedávno získala aj ocenenie startup roka 2023? Aplikáciu, ktorá v Čechách aj na Slovensku šetrí výdavky už desiatkam tisíc ľudí? Tak to si ju poďme trochu priblížiť.

Mobilná aplikácia Patron GO pochádza z Čiech, z dielne dvojice technologických inovátorov Jiřího Patáka a Lukáša Vršeckého. Na Slovensku prišla pred dvoma rokmi. Je zadarmo a dá sa stiahnuť z Apple Store aj Google Store. A ako funguje?

Jednoducho. Prejde si vaše výdavky a jej algoritmy zistia, či za nejaký finančný produkt neplatíte priveľa. Napríklad či nemáte predraženú hypotéku, spotrebný úver, platby za telefón, poistenie…

Ak platíte zbytočne veľa a môžete ušetriť, appka vám to oznámi a rovno vám aj ponúkne lacnejšiu, ale rovnako kvalitnú alternatívu na trhu. Ak si ju vybavíte sami, v poriadku. Ak nie, appka vás priamo spojí so špecialistom, ktorý vám s tým pomôže – netreba nikam chodiť, ani za nič platiť.

Ako získam Patrona?

Appka PatronGo je bezpečná, využíva spojenie PSD2, a je pod dohľadom Českej národnej banky. Všetky informácie nájdete na webe www.patrongo.sk. Prípadne si appku rovno stiahnite a vyskúšajte. V appke nazdieľate svoj vlastný link, ten pošlete kamarátovi. On si cez neho appku stiahne a vy máte 10 euro!

Mimochodom, preskúmajte aj záložku Príležitosti, nájdete tam aj ďalšie možnosti, ako nielen ušetriť, ale si aj trochu privyrobiť.

Ako si upratať osobné financie: Patron GO získal za svoje nápady prestížnu cenu

08.04.2024

Patron GO je startup roka 2023. Toto ocenenie získal v prestížnej súťaži CESAwards vďaka tomu, že hľadá cesty, ako pomôcť ľuďom upratať si osobné financie. Jednoducho, cez appku. „Kvalifikovali sme sa aj na Global Startup Awards v Istanbule. Kto vie, ako to dopadne. Držte nám palce!,“ tešil sa po odovzdávaní ceny Lukáš Vršecký, ktorý spoločne s Jiřím Patákom [...]

Finančná revolúcia s aplikáciou Patron GO: Jiří Paták vysvetlil, ako sa mení prístup k osobným financiám

21.12.2023

Na nedávnej finančnej konferencii v Bratislave sa výrazne zapísal do povedomia Jiří Paták, spoluzakladateľ aplikácie Patron GO. Táto inovatívna finančná aplikácia sa dostala do centra pozornosti vďaka schopnosti analyzovať bankové transakcie užívateľov a odhaľovať potenciálne nevýhodné platby. V dobe neustálych ekonomických výziev a problémov, je aplikácia Patron GO [...]

Ako zistiť, či je appka na správu financií bezpečná?

16.11.2023

Aké slovo najlepšie charakterizuje digitálne prostredie? Pohodlie. Práve preto trávime online toľko času, pretože všetko je rýchle, po ruke, prehľadné… Tomuto trendu sa prispôsobuje aj správa osobných financií, pribúdajú však nielen špičkové appky, ale množia sa aj útoky podvodníkov. Ako teda zistiť, či je finančná appka bezpečná? Pozrime sa na to cez príklad [...]

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínska prezidentka vetovala sporný zákon o zahraničnom vplyve

18.05.2024 17:08

Vládna strana Gruzínsky sen má však v parlamente dosť poslancov, aby veto hlavy štátu prehlasovala.

handlová, fico, atentát

NAKA obvinila osobu, ktorá sa mala vyhrážať ministrovi a poslancom cez sociálnu sieť

18.05.2024 15:10

Prokurátor sa stotožnil s podnetom polície na vzatie obvineného do väzby, rozhodne o nej súd.

PatronGo

Patron GO je unikátna aplikácia, ktorá sa vám stará o osobné financie. Patron vám kryje chrbát. Keď zistí, že niekde môžete platiť menej, zariadi to za vás! Patron špecialisti sa radi pohádajú v banke, alebo kľudne i s operátorom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 7
Celková čítanosť: 9204x
Priemerná čítanosť článkov: 1315x

Autor blogu

Kategórie